Росія планує організувати військові конвої для захисту «тіньового флоту», — Bloomberg 

Росія планує організувати військові конвої для захисту «тіньового флоту», — Bloomberg 


Росія вивчає можливості організувати військові конвої, а також залучити озброєнні групи для захисту танкерів, що ходять під російським прапором.

Про це пише Bloomberg з посиланням на заяву колишнього секретаря Ради безпеки РФ Миколи Патрушева. 

За словами помічника Путіна, «забезпечення безпеки морської торгівлі є необхідним у будь-який час». 

«Політичні, дипломатичні та правові заходи протидії західній кампанії, спрямованій проти російського судноплавства, не завжди є ефективними. У разі виникнення нових загроз на морі з боку європейських країн будуть розроблені додаткові заходи», — повідомив він. 

Патрушев також додав, що Росія «має цілий комплекс заходів безпеки для захисту судноплавства», наприклад, інспекції суден, що прибувають з-за кордону.

За його словами, для Москви пріоритетом є розширення національного торгового флоту та зменшення залежності від перевезення вантажів під прапорами іноземних держав.

Раніше USM повідомляв, що на суднобудівних заводах РФ продовжують використовувати іноземне обладнання.



Наш Telegram канал