В Україні запустили новий проєкт контрейлерних перевезень «Україна – Німеччина»

В Україні запустили новий проєкт контрейлерних перевезень «Україна – Німеччина»


Компанії LION group (термінал Форст), Nunit (термінал Мостиська) та GOL оголосили про співпрацю та започатковують новий спільний сервіс.

Про це компанії повідомили в спільній заяві.

Йдеться про маршрут, який існував у 2023-2024 роках. Це допомогло надалі застосувати отриманий досвід для розробки сучасного та перспективного проєкту з новим стратегічним баченням.

Очікуваний початок проєкту – 1 липня 2025 року. Його ідея полягає в тому, щоб підготуватися до високого сезону осені 2025 року. Компанії-партнери планують розгорнути операційну діяльність, залучити постійних клієнтів та спробувати виходити з частотою 2 рази на тиждень, що дозволить залучити додатковий обсяг вантажів.

Йдеться про постійний сервіс, який на операційному рівні здійснюватимуть досвідчені компанії. Як вже зазначалося, такий сервіс активно популяризувався ще у 2023-2024 роках як альтернатива блокуванню автомобільних перевезень на кордонах. Зараз діє інший стратегічний підхід. Це альтернатива гравцям європейського ринку – LKW WALTER, які поєднують перевезення вантажів різними видами транспорту – потягами, вантажними авто та суднами.

Модель проєкту передбачає безперервний логістичний цикл за рахунок трьох комплектів автопричепів, загальною кількістю 100 штук: один у русі, інший – на навантаженні, третій – на вивантаженні. 

«Такий підхід дозволяє підтримувати стабільний ритм перевезень без затримок і простоїв. До кінця червня планується повністю забезпечити наповнення рухомого складу на обох напрямках, що дозволить із початку липня розпочати повноцінну комерційну експлуатацію маршруту», — зазначили компанії.

На випробувальний період орендується 1 комплект платформ для причепів/контейнерів (5 та 10 відповідно) та близько 60 знімних кузовів + 24 причепи. Буде забезпечено щоденне курсування на маршруті «Форст-Мостиска» з обслуговуванням першої та останньої милі з обох кінців.

Учасники визначать пробний акційний період – близько 3 місяців, протягом яких поїзд курсуватиме та заповнюватиметься вантажем без прив’язки до отримання націнки. А ще важливою перевагою є короткий транзитний час. Це близько 20 годин в один бік з урахуванням проходження кордону.

«Тож вже дуже скоро користувачі логістичних послуг отримають ще одну можливість для якісного перевезення своїх вантажів без ризику зриву термінів», — зазначається в заяві компаній.



Стрічка новин
Наш Telegram канал