У Чорному морі знову фіксують викиди мазуту з російських танкерів

У Чорному морі знову фіксують викиди мазуту з російських танкерів


На пляжах Анапи (РФ) знову фіксують викиди мазуту з танкерів, які наприкінці минулого року розбилися в Керченській протоці.   

Аварія танкерів сталася майже десять місяців тому, але уламки суден досі не підняли з морського дна, тому витоки мазуту тривають, повідомляє ЦПД.

Влада РФ демонструє повну байдужість до екологічної загрози: замість реальної ліквідації наслідків аварії вона зосереджена на війні проти України. Це призводить до постійного забруднення Чорного моря, яке матиме багаторічні наслідки для екосистеми регіону.

Страждають і самі російські громадяни — бізнеси на Чорноморському узбережжі зазнали збитків через провальний туристичний сезон, а відпочивальники, які все ж наважилися приїхати на курорти, ризикували власним здоров’ям.

Раніше USM повідомляв, що в Росії суд зобов’язав виплатити $621 млн компенсації за розлив мазуту з танкера біля Керчі.

Нагадаємо, 15 грудня 2024 року два російські танкери затонули у Керченській протоці. Спочатку зазнав аварії танкер «Волгонефть-212», який перевозив 4 тонни нафти. Через годину шторм підбив «Волгонефть-239».



Стрічка новин
Наш Telegram канал