Підсанкційний танкер РФ сів на мілину і тимчасово блокував Суецький канал

Підсанкційний танкер РФ сів на мілину і тимчасово блокував Суецький канал


Танкер, який ходить під прапором Росії та знаходиться під санкціями, сів на мілину у Суецькому каналі через проблеми з двигуном.

Інцидент стався 28 жовтня поблизу 48-кілометрової позначки каналу, пише Marinetraffic News. 

Підсанкційний танкер йшов 19-м у черзі, всі 18 суден перед ним пройшли безпечно. Внаслідок інциденту 20 суден тимчасово зупинили, оскільки Адміністрація Суецького каналу (SCA) направила буксири для допомоги в операції з підйому судна.

«Судно довжиною 274 метри успішно підняли близько 14:45 за місцевим часом, повідомлень про забруднення або інші пошкодження не надходило», – йдеться у повідомленні.

Komander — нафтовий танкер 2004 року побудови, ходить під прапором Росії. Судно експлуатується компанією Yo Shui Marine Ltd, що базується в Гонконзі, і входить до санкційних списків США, Великої Британії, Швейцарії та України.



Стрічка новин
Наш Telegram канал