Акції українських агрохолдингів знову почали зростати на біржах

Минулого тижня акції українських агрохолдингів, що торгуються на Варшавській та Лондонській фондових біржах, відновили зростання.
Про це свідчать дані Eavex Capital, повідомляє Latifundist.
Найбільше зростання за тиждень продемонстрували акції ІМК — +4,2%. Також зросли акції «Агротону» (+3,5%), KSG Agro (+2,9%), «Кернела» (+1%), «Астарти» (+0,5%) та МХП (+0,2%).
Водночас акції «Мілкіленду» впали на 0,6%.
З початку року найкращу динаміку серед українських агрокомпаній демонструє ІМК — її акції здорожчали на 42%. Котирування МХП зросли на 22,5%, а «Астарти» — на 6%.
Від початку року «в мінусі» залишаються акції «Мілкіленду» (-10,4%), KSG Agro (-9,6%), «Агротону» (-8,7%) та «Кернела» (-7%).
Раніше USM повідомляв, що «Кернел» продав у Нідерландах 5,5 млн літрів олії з 2024 року.
