Турецький судновласник виходить із російського ринку після інциденту з вибухами біля узбережжя Сенегалу

Турецький судновласник виходить із російського ринку після інциденту з вибухами біля узбережжя Сенегалу


Компанія заявила, що безпекові ризики для її флоту різко зросли після інциденту з вибухами біля узбережжя Сенегалу.

Тому Besiktas Shipping повністю припиняє співпрацю з російськими клієнтами та рейси, пов’язані з РФ, повідомляє Reuters.

Turkish Besiktas Shipping, власник танкера Mersin, який минулого тижня зазнав пошкоджень біля берегів Сенегалу внаслідок чотирьох зовнішніх вибухів, оголосила про негайне припинення всіх шипінгових операцій, пов’язаних з російськими інтересами. Судно перебувало на якорі поблизу Дакару 27 листопада, коли вибухи спричинили потрапляння морської води до машинного відділення. Причини інциденту поки що не встановлені.

У заяві компанія зазначила, що зупиняє всі російські рейси негайно.

«Оскільки безпека нашого персоналу та активів є нашим найвищим пріоритетом, ми припиняємо всі такі операції», — наголосили в компанії.

Стамбульська Besiktas Shipping є одним із найбільших власників танкерного флоту в Туреччині — на її балансі 29 суден.



Стрічка новин
Наш Telegram канал