ВМС Тайваню замовили шість додаткових швидкісних тральщиків

ВМС Тайваню замовили шість додаткових швидкісних тральщиків


Військово-морські сили Тайваню розширюють свій флот, замовивши ще шість швидкісних тральщиків типу FMLB. 

Про це повідомляє «Мілітарний».

У межах посилення асиметричних бойових можливостей ВМС виділили $47 млн на закупівлю додаткових кораблів, що збільшить їхню загальну кількість до десяти одиниць.

Будівництво нових тральщиків планують завершити до 2027 року, коли буде затверджений відповідний бюджет для підтримки закупівель флоту.

На сьогодні Тайвань використовує чотири такі кораблі, які входять до складу 192-ї бригади мінних операцій.

Швидкісний мінний загороджувач має просту конфігурацію та водотоннажність 376 тонн. Він оснащений 20-мм гарматою Т-75 і двома 7,62-мм кулеметами.

На кораблі реалізована автоматизована система мінування, яка дозволяє скидати від 32 до 64 мін різних типів у стратегічних морських районах та портах. Це ефективно уповільнює або зупиняє просування ворожих кораблів.

Попри повторний тендер, будівництво нових тральщиків продовжить компанія Longde Shipbuilding Co., яка раніше займалася виробництвом кораблів першої партії.

Раніше USM повідомляв, що КНР знову нарощує активність біля Тайваню.