В УДП прокоментували перший аукціон з продажу морського флоту

В УДП прокоментували перший аукціон з продажу морського флоту


Перший аукціон з продажу флоту УДП не відбувся через відсутність зацікавлених учасників. У компанії вважають, що покупці вичікують зниження цін.

Про це Українське Дунайське пароплавство розповіло в коментарі USM.

В УДП розповіли, що за поточних фрахтових ставок флот продають різні компанії, тому пропозицій на ринку багато.

«Покупці, напевно, вичікують ще більшого зниження цін. Ми вийшли з пропозицією реалізації морського флоту ще пів року тому. Через бюрократичну тяганину (не з вини підприємства) втратили час, клієнтів, які цікавились купівлею. Тепер маємо те, що маємо. Але те, що перший аукціон не відбувся не катастрофічно. Перший аукціон це сигнал ринку, що УДП дійсно готове продавати. Адже було багато розмов, що нам не дозволять продажу суто з політичних причин», — зазначили в УДП.

Водночас у підприємстві підкреслили, що як правило, флот купується під відкриття конкретної лінії. У перевізника є певне часове вікно, щоб розв’язати питання з флотом, яким він збирається працювати.

«Тому треба спокійно почекати, поки у когось з перевізників з’явиться задача, під яку можна буде використовувати саме такий тип суден», — пояснили в компанії.

На питання, чи розглядає підприємство варіант продажу суден окремо, а не єдиним лотом, в УДП відповіли, що аналізують різні варіанти.

«Держава має отримати справедливу ціну за актив. Якщо на даний час не має пропозицій, почекаємо. Продавати нижче балансової вартості ми точно не збираємось», — підсумували в УДП.

Як раніше повідомляв USM, перший аукціон з продажу морського флоту Українського Дунайського пароплавства не відбувся через відсутність учасників. Компанія виставила на продаж шість суден єдиним лотом.



Наш Telegram канал