У Британії випробували підводний дрон для захисту кабелів і трубопроводів

У Британії випробували підводний дрон для захисту кабелів і трубопроводів


Компанія DSTL випробувала підводний дрон, який може запобігти диверсіям на підводних кабелях і трубопроводах.

Про це йдеться у пресрелізі уряду Великої Британії.

Підводний дрон незабаром може рятувати життя на морі для Королівського флоту і запобігати саботажу підводних кабелів і трубопроводів з боку противників, зазначається у повідомленні.

Комерційний дистанційно керований апарат (ROV) був адаптований Лабораторією оборонної науки і техніки (DSTL) і партнерами для боротьби з диверсійними загрозами і очищення від боєприпасів, що не вибухнули. Ці загрози становлять небезпеку як для кораблів, так і для водолазів, які задіяні для боротьби з ними.

DSTL впровадила низку систем, які дозволяють дрону виявляти боєприпаси, що не вибухнули, і дистанційно встановлювати вибухові заряди для їх безпечного знешкодження.

Крім того, дрон може працювати на глибинах, недоступних для водолазів, і, зокрема, може безпечно працювати там набагато довше.

Дрон можна запустити з корабля або берегової лінії. Він керується дистанційно, передаючи операторам відео і зображення.

Також безпілотник не є одноразовим, що забезпечує краще співвідношення ціни та якості.

Раніше USM повідомляв, що Британія будує нові ядерні субмарини у відповідь на російську загрозу.



Стрічка новин
Наш Telegram канал