Одеська філія АМПУ веде переговори про гуманітарну медичну допомогу

Одеську філію ДП «АМПУ» відвідали представники міжнародної гуманітарної організації Project HOPE Ukraine в Україні.
Про це повідомили в Адміністрації Одеського морського порту.
До Одеської філії АМПУ завітали представники Project HOPE Ukraine на чолі з Кейном Кортелліно, програмним директором гуманітарної програми «Екстрена допомога для населення, що постраждало від конфлікту в Україні» (ЕАСАР), яка реалізується за підтримки Уряду Сполучених Штатів.
Ініціатива щодо налагодження співпраці з міжнародною гуманітарною організацією виходила від керівництва Одеської філії ДП «АМПУ», яке раніше звернулося до Project HOPE з проханням розглянути можливість надання благодійної медичної допомоги для забезпечення належного рівня медичної підтримки працівників порту в умовах воєнного стану.
Під час зустрічі сторони обговорили можливості співпраці у сфері медичного забезпечення працівників порту та надання благодійної допомоги щодо оновлення матеріально-технічної бази МСЧ.
У межах візиту представники Project HOPE ознайомилися з пріоритетними потребами медико-санітарної частини, роботою МСЧ в період дії воєнного стану та її технічними можливостями.
«В умовах воєнного стану навантаження на медико-санітарну частину порту суттєво зросло. Наші медики цілодобово забезпечують допомогу працівникам порту та екіпажам суден, проводять обстеження й медогляди. Сьогодні особливо важливо забезпечити людей сучасною діагностикою та можливістю оперативно отримати медичну допомогу. Вдячні міжнародним партнерам за підтримку та готовність допомагати портовій галузі України», — прокоментував заступник начальника адміністрації Одеського морського порту Владислав Литвин.
Довідка. Project HOPE — міжнародна гуманітарна організація у сфері охорони здоров’я, що працює у понад 25 країнах світу. В Україні організація реалізує програми медичної, гуманітарної та психологічної допомоги.
Раніше USM повідомляв, що спецфлот АМПУ залучили до ліквідації наслідків обстрілу в порту Чорноморська.
