Морські українські родовища нафти та газу залишаються під контролем рф

Морські українські родовища нафти та газу залишаються під контролем рф


Кабінет міністрів затвердив перелік захоплених об’єктів нафтогазовидобування в межах континентального шельфу України.

До переліку захоплених рф увійшли 16 об’єктів нафтогазовидобування. Мова йде про родовище Шмідта (газ природний, конденсат), площа Паласа (газ природний, нафта, конденсат, супутні компоненти), площа Лучицького (газ природний, нафта, конденсат), Тарханкутська ділянка (газ природний, нафта, конденсат, супутні компоненти), площа Губкіна (газ природний, нафта), Одеське родовище (газ природний), Безіменне родовище (газ природний), площа Рифтова (газ природний, нафта), Північно-Керченське та Північно-Булганацьке родовища (газ природний) та Західноголіцинська площа (газ природний).

В додатку до постанови №945 зазначили, що на цих об’єктах вели роботи з геологічного вивчення надр, а також дослідно-промислову розробку родовищ.

Також до переліку увійшли Голіцинське родовище, Штормове родовище, Архангельське родовище, Східноказантипське родовище та Північнобулганацьке родовище, на яких вели промисловий видобуток корисних копалин.

Спеціальний дозвіл на користування нафтогазоносними надрами на цих об’єктах належить ДАТ «Чорноморнафтогаз».

Крім того, у перелік увійшов об’єкт «площі Абіха і Кавказька, ділянка Маячна та структура Субботіна», на якому виконували роботи, передбачені угодою про розподіл продукції між Державою Україна, компаніями «Ені Юкрейн Шеллоу Вотерс Б. В.», «ЕДФ Юкрейн Шеллоу Вотерс САС», ТОВ «Води України» та ПАТ «Чорноморнафтогаз».



Наш Telegram канал