Окупанти заявляють, що вивезли з порту Маріуполя майже 90 тис. тонн пшениці

Російські окупанти стверджують, що з початку року вивезли з Маріупольського порту 88,8 тис. тонн пшениці 12-ма суднами.
Про це повідомляє Маріупольська міська рада з посиланням на управління «Россельхознадзора».
Від початку окупації Маріуполя росіяни активно працюють над відновленням порту для масового вивезення зерна з тимчасово окупованих територій України.
Раніше російська сторона заявляла про намір використовувати порт для виходу через Волго-Донський канал до Каспійського моря, а через Чорне та Середземне моря — до Атлантичного й Індійського океанів.
Раніше USM повідомляв, що безпілотники поцілили у пʼять суден в окупованих портах Маріуполя та Бердянська.
