ІМО планує евакуювати понад 11 тисяч моряків з Ормузької протоки

Міжнародна морська організація (IMO) оголосила про план евакуації понад 11 тисяч моряків з Ормузької протоки.
Масштабну операцію проведуть у співпраці з державами та представниками галузі, повідомили в IMO.
Після підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Іраном та США, генеральний секретар ІМО Арсеніо Домінгес зробив таку заяву: «Ми розпочнемо реалізацію плану евакуації для понад 11 000 моряків, які досі застрягли в регіоні. Ця масштабна операція буде проведена у тісній співпраці з Іраном, Оманом, усіма іншими прибережними державами регіону, Сполученими Штатами та морською індустрією».
«Ми забезпечили необхідні гарантії безпеки та ретельно перевірили умови для безпечного судноплавства для підтримки цих операцій. Ми залишаємося повністю відданими забезпеченню безпеки моряків та безперервності світової торгівлі», — додав він.
Домінгес нагадав, що під час війни між США, Ізраїлем та Іраном загинули 14 моряків.
Раніше USM повідомляв, що IMO розробляє план евакуації сотень суден, заблокованих біля Ормузької протоки.
