Другий за величиною порт Європи зупинив судноплавство через розлив нафти

Другий за величиною порт Європи зупинив судноплавство через розлив нафти


Судноплавство в порту Антверпена (Бельгія) довелось призупинити після розливу нафти з судна.

Про це повідомляє Belga News Agency.

«Вплив значний, і незрозуміло, як довго це триватиме», — заявила адміністрація порту в п’ятницю, 10 квітня.

Вважається, що витік стався під час бункерування контейнеровоза MSC Denmark VI в Дойрганкдоку в четвер, 9 квітня. Влада направила літак для оцінки масштабів пошкоджень.

За останньою інформацією, витік вдалося локалізувати, однак велика кількість нафти потрапила в річку Шельда і сам док. В результаті, весь рух суден було призупинено, і наразі жодне судно не може заходити в порт або виходити з нього.

Адміністрація порту також згадує про «ризик впливу на прилеглі природні зони» у своїй заяві. Портова зона Антверпена, розташована всередині естуарію Шельди, має 580 гектарів заповідної природи.

Порт Антверпен-Брюгге є другим за величиною портом у Європі, який щорічно обробляє приблизно 290 мільйонів тонн вантажів і має сполучення з більш ніж 800 пунктами призначення по всьому світу.

Раніше USM повідомляв, що Росія знову атакувала порт на Одещині: стався витік олії.



Стрічка новин
Наш Telegram канал