Невдала атака на південь Одещини: морські дрони РФ вибухнули ще у водах РФ

Спроба атакувати українські об’єкти на півдні Одещини за допомогою російських надводних безпілотників виявилася невдалою.
Російські військові на початку червня здійснили спробу застосувати експериментальні морські дрони проти цілей на території Одеської області, однак апарати вибухнули ще до входу в українські територіальні води. Про це повідомив начальник ГУР Кирило Буданов, пише «Укрінформ».
«Вони здетонували у їхніх водах, до наших територіальних вод навіть не дійшли», — зазначив Буданов.
Для порівняння, українські морські дрони Magura демонструють високі показники ефективності: станом на червень 2025 року ними уражено 22 цілі, з яких 15 — повністю знищені. Йдеться про російські кораблі, катери, два гелікоптери та два винищувачі.
Водночас, за даними української розвідки, російська сторона також розпочала формування підрозділів надводних безпілотників.
Підрозділ ГУР МО Group 13 поповнив свій флот новим морським дроном MAGURA V7 «Конотопська відьма».