Дизайн котеджу Київ: види та особливості застосування
Котедж – це один з типів приватних будинків, який має свій індивідуальний проєкт. Такі будівлі можуть мати від одного до трьох поверхів. Їх площа варіюється в межах від 100 до 500 кв. метрів. Головною особливістю таких споруд є спільна комунікація з сусідами та своєрідна присадибна ділянка, яка використовується як декор.
Види дизайну котеджів
Будь-який дизайн котеджу Київ починається з проєктування, яке допомагає організувати процес оздоблення та визначити функціональні зони будівлі. Також планування вміщує в себе санітарно-гігієнічні норми, склад сім’ї та її стиль життя, розміщення кімнат згідно зі сторонами світу, розташування комунікацій. Саме завдяки таким врахуванням є можливість використовувати наступні стилі оформлення зовнішнього вигляду котеджу.
- Класичний. Цьому типу притаманні суворі лінії та правильні форми. Будуються зазвичай з цегли, натурального дерева та каменю. Відзначається неабиякою вишуканістю та розкішшю.
- Французький стиль. Котеджі такого формату відрізняються сільським оформленням, якому притаманні дерев’яні включення, квіткові орнаменти тощо. Такий дизайн фасаду будинку створювався з будівельних матеріалів, як-от натуральне дерево, керамічна плитка.
- Хай-тек – це інноваційний високотехнологічний стиль, який дозволяє створити значну функціональність будинку. Будуються із сучасних матеріалів, таких як скло, метал та бетон. Цей тип більше підходить для створення дизайну спарених котеджів, які потребують паралельного виконання.
- Рустикальний стиль. Такий дизайн має унікальне поєднання натуральних матеріалів (камінь, дерево) із сучасними видами.
- Скандинавський дизайн. Котеджі, які зводяться за містом, мають простіші форми, світлі кольори та помірну функціональність.
Як саме виглядають будинки такого формату, допомагають зрозуміти фото дизайну котеджів. Завдяки їм полегшується вибір оздоблення майбутніх будівель та будівельних матеріалів.
Який дизайн будинку, котеджу є оптимальним?
Наразі існує велика безліч варіацій дизайнерського оформлення котеджних будинків. Широкий вибір дозволяє візуалізувати усі бажання господарів повною мірою. Але такі забудови мають свої архітектурні особливості, які слід враховувати при будівництві.
- Дизайн будинку, котеджу рекомендується обирати з урахуванням кліматичних умов. Для холодних регіонів треба оздоблення робити таким, щоб воно витримувало низькі температури. Оптимальними теплоізоляційними матеріалами вважаються цегла та натуральне дерево. Для теплих регіонів можна використовувати будівельні матеріали облегшеного типу.
- На вибір дизайну котеджів в Києві впливає площа. Великі будинки дозволяється будувати в класичному стилі, лофт або скандинавському. А ось маленькі забудови слід оформлювати в стилі прованс або мінімалізму. Таким чином не буде ефекту перевантаженості.
- Котеджі будують як для постійного проживання, так і для дачі. Якщо господарі мають мету жити постійно в будинку, то їм необхідно облаштовувати його таким чином, щоб була найбільша функціональність. Дачні будівлі можуть мати невимушений стиль, більш затишний.
- Дизайн котеджу залежить від виділеного бюджету. Якщо потрібні доступні в реалізації варіанти, то підійде мінімалізм, скандинавський стиль, прованс. Якщо господар необмежений у фінансах, то він може втілювати свої задуми в класичному стилі, хай-тек, модерні, лофт.
Завершальним етапом вибору є гармонійність між зовнішнім виглядом та довкіллям. Така залежність передбачає врахування розташування будинку та особливостей місцевості.
#промо